کتابنامه منشورات مجمع جهانى اهل بیت(ع) منتشر شد
77 بازدید
تاریخ ارائه : 1/16/2013 1:07:00 PM
موضوع: سایر


فهرست منشورات مجمع به زبان‏های مختلف در سال 1390منتشر شد.

 به گزارش خبرگزاری اهل بیت‏(ع) ـ ابنا ـ حجت ‏الاسلام "عباس جعفری "دبیر شورای کتاب مجمع با اعلام این خبر گفت: " اهمیت تهیه ، تنظیم و چاپ فهرست کامل از منشورات مراکز و مؤسسات فرهنگی فعال در زمینه کتاب بر کسی پوشیده نیست. امروزه با پیشرفت امکانات اینترنتی و ماهواره ‏ای می بایست در اولین فرصت آثار منتشره  در اختیار سایرین قرار گیرد تا علاقه‏ مندان با اطلاع از کتاب‏ها و تحقیقات انجام شده از یک طرف پاسخ مناسب را بدست آوردند و از طرف دیگر از تلف شدن وقت و هزینه ‏های دیگر جلوگیری نمایند".

حجت ‏الاسلام جعفری افزود: " مجمع جهانی اهل بیت(ع) به عنوان یک مؤسسه غیر دولتی بین المللی که در زمینه حمایت از شیعیان و پیروان اهل بیت(ع) در خارج کشور فعالیت می کند، از ابتدای تأسیس (1368) تا کنون فعالیت‏های فرهنگی قابل توجهی انجام داده که انتشار بیش از 1000 عنوان کتاب و ده‏ها مجله به زبان‏های مختلف، بخشی از آن می باشد".

وی اضافه کرد: "فهرست منشورات مجمع به زبان‏های مختلف برای نخستین بار در سال 1383 و دومین بار در سال 1384 و برای سومین بار در سال 1390 (کتابهای فارسی و عربی) منتشر شد و به صورت بروشور در قطع پالتوئی(حاوی 528 عنوان زبانهای مختلف) در اختیار عموم علاقه‏ مندان عزیز می باشد".

ایشان یادآورشد: "علاقه مندان جهت دست یابی به فهرست و متن الکترونیکی کتابهای معرفی شده به آدرس اینترنتی مجمع  www.ahlulbaytportal.com  مراجعه نمایند".