سایت ویژه «همایش بین‌المللی امام سجاد (ع)» راه‌اندازی شد
227 بازدید
تاریخ ارائه : 4/13/2015 11:48:00 AM
موضوع: تاریخ و سیره

سایت ویژه «همایش بین‌المللی امام سجاد (ع)» راه‌اندازی شد

حجت الاسلام عباس جعفری فراهانی، دبیر کمیته علمی همایش بین‌المللی امام سجاد (ع) با اعلام این خبر افزود: راه‌اندازی سایت ویژه همایش‌ها و کنگره‌های علمی، فرهنگی، تبلیغی و بین‌المللی از ضروریات اولیه اطلاع‌رسانی به روز آنها می‌باشد. با موافقت حجت الاسلام والمسلمین دکتر لک‌زایی، معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) مقرر شد؛ اقدامات لازم نسبت به طراحی، ثبت و راه‌اندازی سایت همایش بین‌المللی امام سجاد (ع) صورت پذیرد که طراحی و راه‌اندازی آن صورت گرفت.

وی گفت: در این سایت همانند سایت‌های دیگر، نیازهای اولیه مخاطبان از قبیل معرفی حضرت امام سجاد (ع)، صحیفه سجادیه، رساله حقوق و اخبار، ، مقالات، کتابشناسی ها، ارسال مقالات، مصاحبه ها، ویژه‌نامه ها، پیوندها و ... گنجانده شده است.

وی اظهار کرد: تصمیم به برگزاری همایش بین‌المللی امام سجاد (ع) از سال 1386 گرفته شد که متأسفانه به دلیل برخی مشکلات و پیش آمدن نیازهای ضروری دیگر مانند همایش سبک زندگی اهل‌بیت (ع)، کنگره خطر جریان‌های افراطی و تکفیری، کنگره بین‌المللی سبط ‌النبی (ع) و ... به تأخیر افتاد که به حول و قوه الهی و با عنایات ائمه معصومین (ع) قرار است همایش بین‌المللی امام سجاد (ع) در تابستان سال 1394 برگزار شود.

حجت الاسلام جعفری فراهانی یادآور شد: فراخوان و پوستر جدید این همایش بین‌المللی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان می‌باشد. صاحب‌نظران، اندیشمندان، طلاب و فضلای حوزه‌های علمیه، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و پیروان اهل‌بیت (ع) در داخل و خارج کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.imamsajjad.net  با اخبار و سائر اطلاعات مربوط به همایش آشنا شوند.

وی متذکر شد؛ دبیرخانه کمیته علمی همایش در قم و تهران با شماره تلفن‌های 88930625-021 و 361-32131417-025 و آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) cis@ahl-ul-bayt.org  در خدمت سؤالات تمامی عزیزان و علاقه مندان ارجمند از داخل و خارج کشور می‌باشد.

 http://imamsajjad.net